Městský bazén bude provizorně opraven a od listopadu otevřen jen na dobu jednoho roku. Pak ho čeká neodvratná rekonstrukce. Zastupitelé si teď budou lámat hlavu nad způsobem jejího provedení. Kterou variantu byste doporučovali?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Jaroslav Hamouz19.09. 2014 10:35:21
To snad ne! Protahovat to zase o rok! A co když se fakt v bazenu už konečně něco vážného semele /např.kdysi už při otevření bazenu si tam udělalo dítě hrozný úraz na dlaždičkách,které nejsou protiskluzové a takových nebezp.pádů tam bylo a dále pak např. jedna vířivka, to je žalostně málo,zkraje otevření vířivky jsem tam chodil, ale pak už jsem to vzdal, probůh zmodernizujte takovou obrovskou budovu, např. saunový ráj, vířivky-různé druhy,protiproudové plavání, ale už konečně s tím něco udělejte, hlavně to chce změnu na radnici,jinak tu nebude nic nového věčně´,voliči,zamyslete se nad tím a konejte.
Petr Slanař03.09. 2014 11:55:36
Nebo by se mohla uspořádat veřejná sbírka, s tím, že kdo přispěje nad nějakou částku - třeba 5000, dostane třeba roční permanentku. Při počtu obyvatel našeho města nebo i okresu by to nebylo bez šance.
Pavel Růžička20.08. 2014 13:56:28
Nejjednodušší by bylo najít investora, který by proměnil starou komunistickou budovu v moderní budovu. Ale to by vedení města muselo chtít. A nemusíme se dívat daleko na moderní aquapark. V takovém Slaném to vypadá podstatě lépe než tady...
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.