Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?


Přihlášení do diskuze

 

Registrace | Zapomněli jste heslo?


Petr Slanař12.05. 2017 16:52:47
Je to jasné, buď zachovat živé centrum, nebo možná ušetřit a mít tu problematickou ruinu. A k Jaroslavu Hamouzovi: Víte o tom, že už jsou lékaři soukromí? Komu z nich tedy chcete za peníze ostatních budovat ordinace? Nebo tam chcete plánovaně povinně sehnat všechny? Svoboda podnikání! Kdo má horší péči/přístup/prostředí/vybavení/chování atd, sám si způsobuje menší výdělky. A ještě k minulému K.O. v novinách, Josefu Maškovi - doufám, že to s tím Gottwaldem byl vtip, protože jinak......... ano, existují lidi bez paměti a bez mozku, ale tohle snad ...... i když kovaný komunista pořád považuje Stalina s Gottwaldem za božstvo.....
Jaroslav Hamouz22.04. 2017 05:23:18
Vážení radní, jděte se projít v 17 hod. po rakovnickém náměstí, pouze pár lidí zde zastihnete, kde je doba, kdy to na náměstí žilo? Proto jsem pro obnovení haly ve stávajících prostorách skoro v centru města, jinak tu budeme svědky chátrající stavby, jejíž likdvidace by stála tolik, co její nové postavení, tudíž městu zbydou miliony na opravu chodníků, silnic, na vybudování tolik potřebného obchvatu města, na který se minulí radní vykašlali a je to hrůza, co se děje hlavně na křižovatce poblíž KC v odpoledních hodinách, ale i jinde. Dále pak si páni radní všímejte, kde jsou zapotřebí investice, chodíte někdo z vás k lékařům do budovy na Tyršově náměstí, kde není výtah? Mnohdy jsem svědkem, jak lidé o holích nezvládají schody a příbuzní či známí je musí do schodů zezadu tlačit? To je fakt úroveň, vybudujte namísto nové haly nové "OÚNZ" s výtahem, o to velmi prosím za nemocné spoluobčany.
Honza Koutecký st.25.03. 2017 21:57:22
Aha, takže rada už přijala od Kauflandu nějaké prachy... tak tady už je umeteno. Jen aby se vám do toho někdo neopřel, to by pak znamenalo žalobu za zmařenou investici. A tihle červenoprdelníci se soudí rádi.
Honza Koutecký st.09.03. 2017 16:48:27
Jak může pan Samaš argumentovat tím, že změnil názor, a hlasoval pro přípojky sítí na Kaufland za podmínky.. "Chtěl jsem, a to mi slíbili, že vytvoří retenční nádrž na dešťovou vodu. Tu by pak využívali na splachování WC, mytí podlah, zalévání. To se podařilo. Mám slovo od pana Kořínka, že to tak bude."

Nechci panu Samašovi křivdit, ale nakládání s dešťovými vodami se řídí podle norem. První v pořadí je zasakování, pokud je vyloučeno v rámci hydrogeolog. posudku, pak přijde na řadu retenční nádrž a regulovaný odtok. Nemyslím si, že to je podmínka, která by mohla rozhodovat o změně v názoru v hlasování jestli ano nebo ne. Co za tím skutečně bylo ví jen on a zástupci investora...
Hedvika Nová11.02. 2017 22:48:34
Samozřejmě, že Sportovní halu opravit, protože mnoho lidí by se tam nahoru nevyhecovalo. Mnohdy chodili rodiče nebo matky s dětmi i za tmy z bazenu domů, ev. i na své děti jsem čekávala poblíž haly, nevím, zda bych někde nahoře nebyla dost vyplašená a asi bych ani nechtěla, aby se děti vlekly tak daleko, jak je to v případě mých dětí navštěvující ZUŠ /u 3 ZŠ Na Zátiší/.Je to hrůza, dojít takovou dálku, čekat tam a pak zase zpět i např. s dalším dítětem v kočárku. Každý nemá řidičák, toto je moje zkušenost a snad si vždycky si říkám, kdo tuto zhovadilost vymyslel, aby ZUŠ byla takhle daleko. Zlaté časy, když byla hudebka poblíž Jednoty, na Tyršově nám.v Rakovníku. Ale nejde jen o hudebku. Zamyslete se prosím nad tím, určitě větší část obyvatel Rakovníka bydlí někde v panelácích dole u potoka, V Jamce nebo Pod Nemocnicí atp.
Honza Koutecký st.03.02. 2017 16:30:40
Přesně, na Zátiší ať se raději věnují dostavbě obchvatu :)
Petr Slanař31.01. 2017 15:16:57
Jednoznačně rekonstruovat stávající halu. Jinak bude v centru zanedlouho zřicenina, postavením nové haly na okraji města se bude dále zvyšovat provoz. Protože sportovci dnes již nechodí pěšky... Rekonstrukcí stávající haly zůstane zachována kompaktní útulnost Rakovníka, jinak se z nás stane časem roztahané město, kde je vše někde na okraji a centrum nežije.
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.