2016-30_sanov_1.jpg

 

Ostře sledované vlaky

ŠANOV (slv). Když se řekne Ostře sledované vlaky, snad každý si vybaví lechtivou scénu z filmu Jiřího Menzela, při níž výpravčí Hubička s gustem sází drážní razítka na odhalené pozadí Zdeničky Svaté. Nezůstali o ni ošizeni ani návštěvníci lesního divadla v Šanově. V pátek sem s dramatizací Hrabalovy novely přijel divadelní spolek Klas z Klášterce nad Ohří. „Ještě, že si někteří diváci přinesli židličky. Tolik míst k sezení tu ani nemáme,“ komentoval u vchodu hojnou účast místních i přespolních místostarosta Marcel Vaněček. Dlužno dodat, že s minimalistickou verzí hry se klášterecký soubor popasoval mistrně, o čemž svědčily časté salvy smíchu i potlesk na otevřené scéně. „Hraní pod širým nebem má svoje úskalí, ale zvládli jsme to my i diváci,“ ocenil na konci představení režisér Václav Polda.

Další fota k článku

  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
Anketa
Zastupitelstvo města Rakovníka se po delší době opět zabývá parkovacím režimem na Husově náměstí a připravuje jeho modernizaci. Výběrčí budka by měla být odstraněna a na její místo instalovány dvě automatické závory. Na náměstí tak přibudou tři platební terminály, u nichž řidiči budou moci zaplatit za parkování před výjezdem z náměstí a „proplaceným“ lístkem zvednout závoru na výjezdu. Co si o chystané změně, která město vyjde na 3 miliony korun, myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.