2018-21_krupa01.jpg

 

Svatogothardský nezapomenutelný zážitek

KRUPÁ (peg). Mimořádný koncert zažili v sobotu všichni, kteří zavítali do krupského kostela sv. Gotharda. Krásný kostelík za vsí se v posledních letech otevírá hudbě díky Radmilu Drahoňovskému. A protože sem zve skutečná hudební esa, platí, že se do Krupé jezdí za nezapomenutelnými zážitky. V sobotu se očekávání návštěvníků naplnila beze zbytku. Tentokráte do svatostánku přijely mezzosopranistka Edita Adlerová a klavíristka Věra Müllerová. Nebylo to poprvé, vystupovaly zde už před dvěma lety. Koncert byl slavnostní nejen díky jejich účinkování, ale i svým názvem. Konal se u příležitosti oslav výročí 100 let republiky. I proto do něj umělkyně zařadily skladby od českých skladatelů Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.