2016-25_jesenice_001.jpg

 

Jesenická škola padesátiletá

JESENICE (slv). Kuriózní špalír vedený kryrskými mažoretkami vytvořili na hřišti Základní školy v Jesenici její absolventi. Stalo se tak na počest 50. výročí od založení školy v roce 1966 a i když se logicky nedostavili všichni, bylo těch, co přišli v sobotu pozdravit svoji „školičku“, plné nádvoří. „Pro návštěvníky jsme připravili kulturní program a otevřeny jsou všechny učebny včetně tělocvičny. Tady najdete ukázky starých učebnic, dobových fotografií, ale i pokusů z hodin fyziky,“ popisuje krátce před akcí ředitelka školy Danuše Vopatová. Návštěvníky přišli pozdravit i starosta obce Jan Polák s místostarostou Romanem Valušem. „Milé děti, vítám vás v první třídě základní školy, kde se společně naučíme číst, psát a počítat,“ připomněl starosta slova, která v různých obměnách slýchávali všichni absolventi a své „spolužáky“ pak vyzval, aby společně oslavili padesátiletou historii školy. Celodenní kulturní program, byl zakončen taneční zábavou v místním KD. K výročí škola vydala i velkolepý sborník.

Další fota k článku

  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
  • Klikněte pro zobrazení originálu
Anketa
Zastupitelstvo města Rakovníka se po delší době opět zabývá parkovacím režimem na Husově náměstí a připravuje jeho modernizaci. Výběrčí budka by měla být odstraněna a na její místo instalovány dvě automatické závory. Na náměstí tak přibudou tři platební terminály, u nichž řidiči budou moci zaplatit za parkování před výjezdem z náměstí a „proplaceným“ lístkem zvednout závoru na výjezdu. Co si o chystané změně, která město vyjde na 3 miliony korun, myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.