Akce

Rakovnický autosalonraport-rakovnicky-autosalon.jpg

Vždy první víkend v září pořádá týdeník Raport společně s firmou Autostop Rakovník široce zastoupenou výstavu automobilů spojenou s bohatým kulturním programem. Tato akce patří k nejnavštěvovanějším podnikům rakovnického posvícení.

 

11 večerů s Bakalářemraport-anketa-sportovec-okresu.jpg

V létě pořádá týdeník Raport ve spolupráci s Tradičním pivovarem v Rakovníku a hostincem Na Ostrově Pustověty sérii jedenácti hudebních večerů na venkovní scéně ve dvoře. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá na sál hospody. Program festivalu ve formátu pdf (1,4 MB) zde. Program festivalu ve formátu ics (6 kB) zde. (po stažení souboru ics do smartfounu se jednotlivé koncerty samy uloží do kalendáře).

 

 

Anketa Sportovec okresuraport-anketa-sportovec-okresu.jpg

Každým rokem na jaře pořádá redakce Raportu sportovní anketu a slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců a kolektivů okresu Rakovník. O výsledcích rozhoduje v tajném hlasování komise složená z renomovaných sportovců, funkcionářů a veřejných činitelů.

 

 

 

Rakovnické jazzové vánoceraport-jazzove-vanoce.jpg

Jsme mediálními partnery a dramaturgy jazzových večerů a Rakovnických jazzových Vánoc. Akci spolupořádáme pod hlavičkou kulturního centra ve spolupráci s kapelou Brass Band Rakovník.

Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.